МЕЖДУНАРОДНО ВИСШЕ БИЗНЕС УЧИЛИЩЕ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МЕЖДУНАРОДНО ВИСШЕ БИЗНЕС УЧИЛИЩЕ

Специалност: Бизнесадминистрация, I поток, град Ботевград
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Микроикономика

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Zornica
Администратор
Zornica


Брой мнения : 78
Join date : 20.09.2009
Age : 33

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeНед Ное 01, 2009 10:00 am

Учите ли ? Smile Аз още не съм почвала ... чак ме е яд колко съм мързелива Wondering saddd
Върнете се в началото Go down
https://ba11.bulgarianforum.net
eli78
Любопитен
Любопитен
eli78


Брой мнения : 16
Join date : 21.09.2009
Местожителство : София

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeНед Ное 01, 2009 1:48 pm

Здравейте!Аз прочетох ръководството ,сега започнах и учебника ,но така и не мога да схвана задачите как се решават!Ако някой знае -моля да разясни-благодаря!!! nz
Върнете се в началото Go down
Bubeto
Любопитен
Любопитен
Bubeto


Брой мнения : 15
Join date : 02.10.2009

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeПон Ное 02, 2009 2:57 am

Чета учебника в момента,но нещо почва да ме домързява angelche
дано имаме късмет !!!
Върнете се в началото Go down
yana
Любопитен
Любопитен
yana


Брой мнения : 10
Join date : 27.10.2009
Age : 38
Местожителство : София

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeВто Ное 03, 2009 9:59 am

Аз почти го прочетох учебника, но....не се надявам на нищо, защото след изпита по право, за който бях сигурна, че ще имам най-малко 4 не знам какво да мисля....Да нямаме 2-ки само,другото майната му Very Happy
Върнете се в началото Go down
Bubeto
Любопитен
Любопитен
Bubeto


Брой мнения : 15
Join date : 02.10.2009

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeСря Ное 04, 2009 2:25 am

говорих с едно момче 2ри курс и ми каза,че мин година изпита им е бил тест и 1 отворен въпрос,но само теста не стига за 3. Тая година явно е променил начина на изпитване,но все пак теста обхващал всичко и няма да ни стигне за 3 ... ще трябва и задачи да се решават! иначе това,което се говори,че късал яко и взимал пари не го потвърди! Успех на всички Smile
Върнете се в началото Go down
liliya
Любопитен
Любопитен
liliya


Брой мнения : 10
Join date : 24.10.2009
Age : 38
Местожителство : sofiq

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeПет Ное 06, 2009 8:49 am

kakto se predpolaga,nqma da e ednakvo za vsi4ki.....taka 4e-u4ete study
Върнете се в началото Go down
yana
Любопитен
Любопитен
yana


Брой мнения : 10
Join date : 27.10.2009
Age : 38
Местожителство : София

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 7:18 am

Ха,ха, на взелите изпита ЧЕСТИТО, колеги zdr На тези, които като мен не успяха...ще се видим януари Very Happy Странно, но не ми пука особено, за тройката по право ме беше далеч повече яд Razz Илиев си го знаехме, така че...продължаваме напред study Very Happy
Върнете се в началото Go down
Zornica
Администратор
Zornica


Брой мнения : 78
Join date : 20.09.2009
Age : 33

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 8:08 am

Еее, Янче oi

Бях 3 вариант, писах само по 1 задача, но си писах мои си глупости, но явно имам нещо вярно, защото за мое очудване имам 3! Exclamation

За тези, които не са го взели, ще го вземете с по-хубава оценка от 3, да знаете ! =)
Върнете се в началото Go down
https://ba11.bulgarianforum.net
liliya
Любопитен
Любопитен
liliya


Брой мнения : 10
Join date : 24.10.2009
Age : 38
Местожителство : sofiq

Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitimeСря Ное 11, 2009 5:23 pm

Shocked
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Микроикономика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Микроикономика   Микроикономика I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Микроикономика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
МЕЖДУНАРОДНО ВИСШЕ БИЗНЕС УЧИЛИЩЕ :: Архив-
Идете на: